Wędkarstwo
ZESTAW WĘDKARSKI JAXON

ZESTAW WĘDKARSKI 2x WĘDKA jaxon 2x kołowrotek Z82

cena : 184,90

Shimano Catana 4000 FD


Catana oferuje precyzję, moc i wydajność dla wędkarza nastawionego na budżet. System zarządzania linią napędową oferuje bezproblemowe odlewanie na bezstresowy dzień na wodzie. Lżejszy niż w poprzednim modelu, użytkownicy odczują również mniejsze zmęczenie podczas połowów.

cena : 164 zł

ŁÓDKA ZANĘTOWA ZDALNA

Zdalnie sterowana łódka wyposażona jest w dwie śruby napędowe, bojki stabilizujące oraz nierdzewny pojemnik na zanętę z mechanizmem sprężynowym, dzięki czemu może przewozić i efektywnie dostarczać do 1200g zanęty.

cena : 349,90 zł

ECHO SONDA PLUS LORNETKA GRATIS

 Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO+, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych. Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty.

cena ; 999,00 zł

SIATKA SKŁADANA DO POŁOWU ŻYWCA

Podrywka posiada 6 okrągłych otworów o średnicy 17cm. Każdy z nich połączony jest z krótkim rękawem, który prowadzi do wnętrza. Sprawia to, że ryby łatwo mogą znaleźć dostęp do środka, ale ciężko jest im się wydostać na zewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można spokojnie pozostawić podrywkę na dłuższą chwilę w wodzie, bez konieczności nagłego wyciągania jej, jak to ma miejsce w tradycyjnych przyrządach tego typu, które nie mają konstrukcji zamkniętej.

cena 36,00 zł 

MISTRAL CARBON WĘDKA


Wędka Carbon pole Lineaffe Mistrall 5,00mdo 25g rl-2518305Parametry: RL-2518305

długość: 5,00m

ciężar wyrzutu: do 25g

waga: 305g

ilośc składów:6

dł.transportowa: 115cm

CENA: 107,13

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych