Wakacje
Kajakarstwo
Zaplanuj swoje wakacje przygotuj się na wspaniałą przygodę z kajakiem w Chorwacji, poznaj tajniki kajakarstwa, jak nim sterować , jakie są zasady bezpieczeństwa, na co powinneś zwrócić szczególną uwagę.
Malediwy

Która rajska wyspa jest najlepsza dla Ciebie? W 7 edycji szliśmy boso wzdłuż każdej olśniewającej białej plaży, zanurzyliśmy naszepalce w każdej lagunie i sprawdziliśmy widoki z kilkudziesięciu przy plażowych basenach.Zanurz się w tych stronach, aby czerpać korzyści z naszych badań .        
Zanurkujemy wkrystalicznej wodzie poznając podwodny świat manty i żółwie.
   

Najbardziej
romantyczne kurorty i plaże wyspy.
porad dotyczących połowów, surfingu i ślubu na Malediwach!

więcej o Malediwach

cena : 82,90 zł
Wyjazd nurkowy z kursem - EGIPT (Safaga)

Safaga to miejsce magiczne, nazwa dobrze znana większości nurków. Oprócz niesamowitych, niespotykanych nigdzie indziej podwodnych scenerii, oferuje niepowtarzalny klimat i spokój, będące gwarancją wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy do udziału w wyprawach, których celem jest podwodna eksploracja najciekawszych raf koralowych w okolicach legandarnej Safagi. Jeżeli zawsze chciałeś ponurkować w ciepłych wodach to przygoda "nurkowanie Egipt" jest właśnie dla Ciebie.Dostępność:


Dalmacja przewodnik Marco Polo

Wysokiej klasy hotele, eleganckie restauracje, tradycyjne gospody, super nowoczesne kąpieliska i barwne życie nocne sprawiają, że ta kraina staje się niezwykle atrakcyjna dla urlopowiczów z całej Europy. Dodatkowym magnesem są ciche wyspy i zatoki, często o surowym pięknie, krystaliczna woda oraz romantyczna sceneria śródziemnomorskich miast portowych, pełnych antycznych skarbów. Przewodniki z serii Marco Polo mają przejrzysty i nowoczesny układ. Zaplanować wyjazd pozwalają "Specjalne rekomendacje ekspertów Marco Polo". Dużym ułatwieniem są tematyczne działy: "Trendy" (najnowsze odkrycia i najciekawsze miejsca), alfabetycznie ułożone "Warto wiedzieć", "Święta i festiwale", "Kuchnia" i "Zakupy". Ciekawostką nowej odsłony Marco Polo są dwie strony "24h" proponujące szczegółowo (godzina po godzinie) zwiedzenie konkretnego miejsca w ciągu jednego dnia. Całości dopełnia praktyczny "Informator" oraz "Rady i przestrogi". Podróżowanie z Marco Polo to prawdziwa frajda, no i książka zmieści się w kieszeni!

więcej o Chorwacji

cena : 24,90 zł
Kapsztad

Porady i przestrogi doświadczonego globtrotera, propozycje tras do zwiedzania, użyteczne adresy i telefony, atrakcje (dzienne i… nocne), krótka historia i opis współczesnego dnia jednego z najpiękniejszych, położonego między górami a morzem miasta.

więcej o Kapsztadzie

cena :16,90 zł
Capri Ischia Mapa

Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu.

więcej o Capri i Kampanii


cena : 13,90 zł
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych