Sport i Podróże
PARYŻ TOP 10

Ten przewodnik pokazuje to wszystko, co w Paryżu jest NAJ... Warto zatem zobaczyć 10 najciekawszych zabytków, muzeów i świątyń; poznać 10 najważniejszych wydarzeń w historii miasta; odwiedzić 10 najlepszych restauracji i hoteli. Aby uniknąć kłopotów, zaoszczędzić czas i pieniądze, należy skorzystać z 10 najbardziej przydatnych wskazówek oraz zapamiętać 10 sytuacji, których trzeba unikać.

cena : 26,90 zł

Basic Koszulka Classic 142 Cellulit Stop


Dzięki unikalnej, opatentowanej tkaninie o charakterystycznym trójwymiarowym wypukło-gładkim splocie powodują nawet przy najmniejszym ruchu delikatny mikromasaż skóry. Skutkiem tego jest poprawienie krążenia oraz redukcja nagromadzonych złogów tłuszczu jak i usuwanie nadmiaru toksyn. Prowadzi to do poprawy jakości skóry i estetyki miejsc dotkniętych celulitem-skóra staje się gładsza i jędrniejsza.


cena : 76,00 zł
...

Dance Workout Aerobics

Doskonały video ebook prezentujący taneczną formę aerobiku, przez najlepsze tancerki z najlepszych klubów świata. Muzykę i zmiksował Grzegorz Grych, co jest gwarancją świetnej zabawy . Przy tychćwiczeniach poczujesz się jakbyś był na najlepszym party na świecie, uwaga nie przesadź, bo na następny dzień będziesz miał nogi z waty.

cena 12 zł
Materac gumowy Box 2-osobowy

producent:Antares
 • Materiał: guma i bawełna,
 • Kolor: górna część - kolorowa, spód – granatowy,
 • Przeznaczenie: rekreacyjny materac na plażę, do spania.
 • Wymiary: 200 x 130 x 8 cm
 • Podana cena dotyczy 1 sztuki
 • cena : 241,67 zł

  Trampolina Euro 48''  Trampolina EURO o zewnętrznej średnicy 122 cm składana na ćwiartki co znakomicie poprawia możliwości transportowania bądź przechowywania. W skład zestwu wchodzi również torba - pokrowiec do transportu i przechowywania.Średnica maty do odbić 122 cm. Mata mocowana jest za pomocą 44 sprężyn wykonanych z ocynkowanego drutu stalowego o średnicy 3 mm x 20,5 x 74 (12N).


  cena : 139,00 zł PROMOCJA

  Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych