Religia i Rozwój Osobisty
Rewolucjonista

Film DVD. Historia życia i służby Jezusa z Nazaretu. Film szczególnie adresowany do młodzieży.


cena : 25 zł

Biblia Dzieje ApostolskieDzieje Apostolskie - opisujące około 30 lat rozwoju Kościoła, od Wniebowstąpienia Jezusa i dnia Pięćdziesiątnicy do uwięzienia Apostoła Pawła w Rzymie - bywają nazywane "Ewangelią Ducha Świętego": to On prowadzi Apostolski Kościół na krańce ówczesnego świata z Dobrą Nowiną. Za autora Dziejów Apostolskich jest uznany św. Łukasz Ewangelista.


cena :20,50 zł

Sukces w Twoich rękach

Sukces nie polega na tym co posiadamy, ale kim jesteśmy. Książka ilustruje to przy pomocy wielu przykładów z Biblii i współczesnego życia. Te doświadczenia czynią ją wciągającą i pouczającą lekturą. Jej treść dopomoże ci rozwinąć charakter i odnaleźć swoją życiową misję.

cena : 20 zł

Kazania Ks. PopiełuszkiChcielibyśmy zaprezentować Państwu pierwszą płytę CD zawierającą m. in. wybrane nagrania kazań głoszonych przez Kapłana w 1982 r. W odróżnieniu od innych, podobnych publikacji, na płytach znajdują się nagrania kazań w całości. Jest to: - ogólnopolska publikacja cyklu kazań Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki - inicjatywa wydawnicza parafii p.w.Św. Stanisława Kostki w Warszawie - wybrane, archiwalne nagrania kazań głoszonych podczas Mszy za Ojczyznę.

cena : 20,70 zł

Pakiet wielkopostnych rozważań religijnych, 11CD


 Pakiet składa się z następujących 4 produktów: Paweł Piotrowski, Droga Krzyżowa miłości CDPaweł Piotrowski, Męka Pańska według św Jana, CDKs. Krzysztof Grzywocz, Sakrament pojednania i kierownictwo duchowe, 6CDAbp Bruno Forte, Rekolekcje dla każdego, 3CD"Trwajcie mocni w wierze""Wezwanie zawarte w tych słowach skierowane jest do nas wszystkich, tworzących wspólnotę uczniów Chrystusa. Skierowane jest do każdego z nas. Wiara jest bardzo osobistym aktem człowieka, który realizuje się w dwóch wymiarach. Wierzyć to przede wszystkim znaczy uznać za prawdę to, czego do końca nie ogarnia nasz umysł.[...]Ważne jest w co wierzymy, ale jeszcze ważniejsze, komu wierzymy. "Benedykt XVI


cena : 98,90 zł

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych