Przyjazne Linki
Włocławski Klub Trzeźwości KOT - jesteśmy grupą wsparcia osób walczących z uzależnieniami i propagującymi zdrowy tryb życia. Przyjeliśmy zasady obowiązujące wszystkie kluby KOT , tak jak kiedyś wszystkie grupy AA przyjeli zasady Billa i Boba. Propagujemy zdrowy tryb życia poprzez chaty, webinary, meetingi i maratony. A przykład naszego życia realizujemy na piknikach i innych imprezach grupowych gdzie spotykają się ludzie należący do KOT z całej Polski. Uczestniczymy w magazynie Krajowego Klubu KOT Nowy Ty, z własnej inicjatywy nagrywamy audycje o uzależnieniach dla włocławskiego radia Radosne Marzenia i publikujemy artykuły o uzależnieniach w czasopismie MISS i dla studenckiego czasopisma Szecherezada. Serdecznie zapraszamy do współpracy a osoby pragnące wstąpić do naszego klubu zapraszamy w każdy wtorek od 16-18 na chat lub napisać do nas na email kot@uk.pl

Strona Internetowa Klubu KOT - zrzeszająca lokalne grupy KOT do który należą osoby propagujące zasady zdrowego trybu życia pozbawionego uzależnień. Lokalne grupy KOT organizują imprezy związane z życiem w trzeźwości - meetingi, maratony, webinary, audycje radiowe i inne materiały ostrzegające przed popadnięciem w pułapkę uzależnienia. Krajowy Klub KOT wydaje czasopismo NOWY TY propagujący nowy styl życia rozwijając umiejętności interpersonalne, przemówień publicznych, organizowania imprez bezalkoholowych lub z małą ilością alkoholu a skupiających się na miłej pogawędce, muzyce i tańcu ,towarzyskich gier planszowych lub sportowych. Do klubu może przyłączyć się każda osoba która deklaruje nowy trzeźwy tryb życia, każda grupa lokalna posiada swojego reprezentanta w klubie krajowym KOT sprzyja to integracji działań propagujących styl życia oparty na świetnej zabawie przy zachwaniu trzeźwości, przede wszystkim każda grupa prezentuje działania które motywują dotychczasowych członków i nowe osoby do lepszego sposobu spędzenia wolnego czasu i budowaniu lepszych więzi miedzy ludzmi .

Czym jest Bibloteka Internetowa jest stworzona na systemie z których korzystają bibloteki brytyjskie,zawiera recenzje , dane książki, plik darmowy do pobrania
oraz link do zakupu książki. W Bilotece obecnie pracuje 7 osób które są jednocześnie biblotekarzami i administratorami serwisu. Na początek postanoiliśmy że w naszej Biblotece pojawią się najlepsze książki wszechczasów oraz najpopularniejsze obecnie ksiązki na rynku jak również książki wspołpracujących z Bibloteką Internetową księgarnii, wydawnictw i ebookarnii.

Artist Club - forum poświęcone literaturze, pisarzom i psychologii. Forum jest przeznaczone dla książek ponadczasowych , szczególnie książek psychologicznych, poradników i historycznych. Mamy nadzieje że forum będzie propagowało literaturę niedocenianą a przynajmniej słabiej reklamowaną od literatury lekkiej pobudzającej fantazje lecz nie wnoszącej niczego nowego w nasze życie.

Artist Gold - następca serwisu Oceniacz, wybrani recenzenci oceniają firmy, ważne instytucje, serwisy internetowe, kursy i szkolenia, podręczniki oraz książki. Serwis zawiera również Quizy gdzie sprawdzić możesz swoją wiedzę ma różne tematy. Ale to nie wszystko w serwisie odnajdziesz playlisty na wesele, imieniny, imrezy integracyjne i wiele innych okazji.

Book Club - forum literackie podzielone na wiele kategorii, podzielone na wiele kategorii, w porównaniu z innymi serwisami. Book Club oferuje również wiele materiałów dla recenzentów i wydawców.

Top 10 - rankingi podzielone na 12 głównych kategorii oraz dyskusje internautów. Sport, muzyka, kino, moda i dużo więcej. Sprawdź najbardziej popularne serwisy, blogi, radia internetowe. Bądź na bieżąco z popularnymi książkami, muzyką , filmami, trendami mody.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych