Party
Portal randkowy
Słodka rozkosz
Bukiet z cukierków Lindt osadzony jest na stabilnej rączce i udekorowany wstążkami oraz kolorową fizeliną.

cena : 42,90 zł

Są chwile których nie można powtórzyć. Jednym z takich momentów jest wieczór panieński. Fotoreportaż z wieczoru panieńskiego to oryginalny prezent dla pani młodej. Oferujemy profesjonalną obsługę fotograficzną Waszego wieczoru panieńskiego. Fotograf wędruje z uczestniczkami przez 3 godziny dokumentując wszelkie popełniane na wieczorze grzechy a następnie dostarcza im całej dokumentacji na płycie DVD. Dążymy do tego, aby z tej pięknej uroczystości pozostały Wam. miłe wspomnienia, pozwalające wrócić myślami choć na chwile do jakże szalonej imprezy.


cena : 299 zł

Lustrzana Kula Disco

Jeśli zamontujecie ją w swoim pokoju, John Travolta na pewno zgodzi sięzajrzeć do Was na "dyskotekę". Nieco mniejsza od prawdziwej, retro kula rozbłyśniezaraz po tym, jak rzucicie na nią trochę kolorowego światła. Jest to idealny gadżet do wnętrza o charakterze "Gorączki sobotniej nocy". Sprawdzi się też jako chwilowy atut przebieranej imprezy.No to co? Let's twist!

Specyfikacja:

 • 20 cm średnicy
 • Łancuszek do zawieszenia pod sufitem
 • Lustrzany retro design

 • cena : 39,95 zł

  Search Me Not .pl - Katalog Stron Internetowych searchmenot.pl oparty na skrypcie SeoKatalog. Zapraszamy do bezpłatnego dodawania stron internetowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w Internecie jest bardzo wiele stron i katalogów. Jednak w naszym Katalogu stawiamy na wartościowe strony, wyróżniające się ciekawą treścią, starannym wykonaniem, wysoką użytecznością.

  Katalog F- media.pl - najnowszym polskim projekcie soe, którego celem jest przygotowanie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać swoją stronę www wybierz kategorię związaną tematycznie...
  Wyjątkowy wieczór dla Pary - WARSZAWA

  Zmysłowy wieczór dla twojego mężczyzny podaruj mu już dziś, zabierz go do prawdziwego męskiego klubu i daj pokaz erotycznego tańca poprzedzonego lekcjami z profesjonalną instruktorką tańca. Sprawisz iż będzie podziwiał Cię jeszcze bardziej, a atmosfera w specjalnym dla was pokoju vip przybliży Was jeszcze bardziej. Po tym wyjątkowym pokazie czeka was romantyczna kolacja przygotowana specjalnie dla Was ten wieczór zapamiętacie na bardzo długo, nie czekaj tylko pokaz mu jaja jesteś zmysłowa.

  DOSTĘPNOŚĆ: Warszawa, 7 dni w tygodniu.

  CENA ZAWIERA: Nauka tańca na rurze ( 3 zajęcia po 60 minut ) ostatnie spotkanie może odbyć się w dzień występu, prywatny pokaz VIP-room, kolacja dla dwóch osób ze specjalnym menu, pobyt w Klubie.

  WAŻNE INFORMACJE: Przeznaczone dla osób pełnoletnich.

  DODATKOWE INFORMACJE: Panów obowiązuje strój wyjściowy, Panie same decydują w jakim stroju pokażą się partnerowi. Bilet ważny jest 12 miesięcy.


  cena :849,00 zł

  Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych