O Nas
O Firmie
Pierwszy sklep a właściwie mały butik internetowy założyliśmy 5 lat temu, był to butik na serisie Wymarzone Podróże i sprzedawaliśmy w nim akcesoria turystyczne obecnie jest odrębnym serwisem  pod nazwą Butik Plażowicz, dwa lata temu na serwisie Party At Home powstał kolejny butik cieszący się dużą popularnością Butik Imprezowicz, jednak największe powodzenie miały katalogi z odzieżą dla Pań oraz z perfumami. To spowodowało że postanowiliśmy założyć sklep który będzie obejmował te wszystkie rodzaje produktów które tak chętnire kupowaliście z katalogów w formacie pdf. Serdecznie Wam dziękujemy za zaufanie.
Jeśli będziecie mieli jakiekolwielk pytania dotyczące produktów, czasu dostawy lub jeśli nie będzie zadowoleni z czasu realizacji zamówienia lub jakości zakupiobych towarów prosimy o kontakt na nt. telefonu 501 244 896 lub napisać na adres emal plażowicz@yahoo.pl
Zaufali nam
Do tej pory zaufało nam 1300 subskrybentów newslettera Badz Trendy , nasze produkcje turystyczne są kupowane przez Naszych sympatycznych klientów z 31 krajów świata.
Jeśli chodzi o odzież i kosmetyki kupują ją
głównie Polski, z dotychczasowych emaili i telefonów wiemy że jesteście bardzo zadowolone z zamówionej bielizny i odzieży mamy nadzieję że nadal będziemy mieli zaszczyt prezentować Wam piekne rzeczy za rozsądną cenę. 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych