Prezent Wigilijny
Jeśli masz już pomysły na prezent wigilijny dla najbliższych oszczędzasz sobie dużo przedświątecznego stresu. Gorzej jeśli nie wiesz co możesz podarować swoim najbliższym, by sprawić im przyjemność. Jeśli należysz do tej grupy, to właśnie dla ciebie stworzyłyśmy podpowiadacz pomysłów na świąteczne prezenty. Chcemy oszczędzić ci przedświątecznej gorączki i już teraz przedstawiamy nasze pomysły na prezenty gwiazdkowe dla całej rodziny.

Nasze inspiracje zaczynamy od prezentu wigilijnego dla mamy. Interesująca książka zawsze jest dobrym pomysłem na to, co może znaleźć się pod choinką. Zimowe, długie wieczory umili też dobra muzyka płynąca z głośników. W naszej galerii znalazły się także pomysły na prezenty gwiazdkowe dla mam, które często marzną zimową porą. Zaparzacz do herbaty, rękawiczki czy masażer do stóp mogą okazać się dla nich przydatne. Kobiety lubiące luksus zawsze chętnie przyjmą od św. Mikołaja dobre perfumy. Pomysły na prezenty gwiazdkowe dla teściowej lub cioci są odrobinę mniej intymne. Dlatego zamiast perfum, w tym przypadku zachęcamy do kupna innego kosmetyku (byle nie miał dopiski przeciw zmarszczkowy). Drogerie w przedświąteczny czas pełne będą pięknie zapakowanych zestawów kosmetyków. Z kolei ładna apaszka i gustowny wisiorek, to pomysły niedrogie, a mimo to mogące sprawić przyjemność.

Nasze pomysły na prezenty wigilijne dla eleganckiego mężczyzny to etui na karty kredytowe, pióro i zegarek. Jeśli twój ojciec lub mąż jest kinomaniakiem z pewnością ucieszy go DVD z ulubionym filmem, bądź takim, którego jeszcze nie widział. Dobre pomysły na prezenty gwiazdkowe współgrają z zainteresowaniami osoby obdarowywanej. Jeśli więc bliski ci mężczyzna jest fanem piłki nożnej, warto podarować mu np. grę komputerową o tej tematyce. Jeśli natomiast lubi gadżety, zapewne ucieszy się z jakieś elektronicznej nowości, jak chociażby iphona.

Dziadkowie z kolei na pewno ucieszą się z funkcjonalnych prezentów. Kijki do nornic walking, mogą zachęcić ich do uprawiania tego sportu. Rzeczy przypominające babci i dziadkowi młodość to również może być patent na trafne pomysły na prezenty gwiazdkowe. W naszych inspiracjach znalazły się płyta z kabaretu Starszych Panów oraz album do zdjęć.
Sprawdź, czym możesz obdarować mamę, tatę, męża czy chłopaka, dziadków i wujków. Dzięki temu będziecie mieć więcej czasów na domowe pieczenie i podśpiewywanie kolęd.
Search engine friendly directory
Bring valuable traffic to your site by adding your domain to our free search engine friendly directory Free Directory List - Likeddot Web Directory Anaximander Directory !tzalist Shopping Directory Bari Directory eWeb Resource Directory
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych