Muzyka
Ta letnia składanka to jedna z najlepszych pomysłów na wakacje, wielkie gwiazdy i wielkie przeboje w 20 megamixach , dodatkowo 10 hitów w klubowych wersjach, z tym krążkiem wkacyjna impreza będzie na pewno udana

cena 12,00
Wakacyjna Miłość Megamix 2016

Trójka wielkich deejayów DJ Gosha, DJ Horney i DJ Summer to autorzy megamixu Wakacyjna Miłość , w megamixie pojawiły się traki najlepszych letnich kawałków tegorocznego lata, zapewne pojawi się on wielokrotnie w klubach i na plażach. Miło się słucha i wspaniale tańczy , megamix jest zabezpieczony hasłem który otrzymacie po zakupie płyty.

Cena 35,00 zł

ACTIVE PEOPLE 2015

Niezwykły zestaw megamixow sporządzonych przy udziale deejayów i trenerów biznesu, sprzedawców, fitnessu , boksu i wielu innych dziedzin dla aktywnych ludzi. To hit na rynku , przeboje z płyty mozna czasami odnaleźć w Radiu Radosne Marzenia.
cena : 44,28

PoprawinyZestaw najbardziej znanych i popularnych polskich przyśpiewek. Wsród piosenek m.in.: "Cicha woda", "Cała sala śpiewa z nami", "Dwa jabłuszka", "Gdy mi Ciebie zabraknie", "Czy będzie Ci ze mną dobrze?", "Róże od Ciebie", "Serduszko puka w rytmie cza-cza", "Biały miś", "Lambada po polsku" czy "Suliko". W sumie 54 nagrania.

SUMMER BEACH 2017

Lubicie zabawę na plaży , bo My uwielbiamy , na tej wakacyjnej kolekcji odnajdziecie największe letnie przeboje , największe letnie hity Polskie, włoskie, francuskie, hiszpańskie i oczywiście angielskie. Kolekcja składa się z r płyt cd :

– Wakacyjne piosenki pop
– Wakacyjne przeboje dance
– Letnie hity wszechczasów
– Wakacyjne Składanki i megamixy
Ta wakacyjna kolekcja na pewno umili i sprawi że na letnim urlopie będziesz bawił się wspaniale.

Cena : 25,00 zł 

"The Best Polish Songs...Ever ! Vol. 2"
THE BEST POLISH SONGS....EVER! vol. 2 to już 16 odsłona jednej z najpopularniejszych serii płytowych w Polsce THE BEST POLISH SONGS....EVER! vol. 2 to druga część składanki tylko z Polskimi wykonawcamiTHE BEST POLISH SONGS....EVER! vol. 2 to największe polskie hity ostatnich kilkunastu lat na 4 płytach THE BEST POLISH SONGS....EVER! vol. 2 to doskonała muzyka, najlepsi wykonawcy, doskonała zabawa
cena : 55,35 zł

Sląska Gala BiesiadnaŚląska Gala Biesiadna 2011r. 2 to druga część cyklicznego koncertu o tym samym tytule, który odby się w tym roku w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Na płycie znajdują się występy ulubieńców słuchaczy muzyki szlagierowe oraz występ wspaniałej Heleny Vondrackovej. Polecamy serdecznie!!


cena : 30,75 zł

BelgischeTop100 rozkosz-zakupow.manifo.com
BelgischeTop100 simplythebest rozkosz-zakupow.manifo.com
simplythebest TopAdler Banner-Liste
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych