Kursy i Szkolenia
TECHNIKI WOLNOŚCI EMOCJONALNEJ

Kurs TECHNIKI WOLNOŚCI EMOCJONALNEJ uwolni  Cię od wszystkiego, co uniemożliwia nam życie w zgodzie ze sobą i w pełni swojego potencjału.

Emocje są podstawą wszystkiego, czego w życiu doświadczamy. To one kierują naszym zachowaniem – w każdej minucie naszego życia.
Jeśli nie nauczyliśmy się ich uwalniać i sobie z nimi radzić, będą najsilniejszym hamulcem dla naszej motywacji i poczucia szczęścia w życiu.

MARKETING XXI WIEKU


Kurs nowoczesnego marketingu oparty na wszechstronnej wiedzy Philipa Kotlera. Nauczysz się prowadzić marketing oparty na budowaniu wartościowych treści, nowoczesny sposoby angażowania klientów i tworzenie ich fanów marki oraz zdobywanie nowych leadów, to zupełnie niezbędne narzędzia przy prowadzeniu marketingu w XXI wieku.
cena : 177ZŁ
KURS ASERTYWNOŚCI

Kurs Asertywności przyda nam się zawsze, w wielu okolicznościach a latem przede wszystkim gdzie poznajemy wiele ludzi , którzy starają się nam narzucić swoją wolę. Wielu nawet trenerów biznesu nie rozumie istoty asertywności i powielają na przeróżnych kursach postawę dominacji , testy które z asertywnością nie mają nic wspólnego a wręcz odwrotnie powielają błędne rozumienie asertywności , ten kurs pokaże Ci jak być naprawdę asertywnym na wiele przykładach prosto ż życia, to powoduje że jest on naprawdę wyjątkowy.

cena promocyjna : 15,00 zł

Kurs Wizażu  I i II stopnia 80h

Kurs wizażu umożliwia uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Przygotuje Cię do podjęcia pracy wizażysty – stylisty w Polsce i pozostałych krajach UE, zarówno w ramach własnej działalności jak również przy planach filmowych, pokazach mody, sesjach zdjęciowych oraz firmach kosmetycznych.
Podczas kursu poznacie tajniki sztuki wizażu oraz nauczycie się wykonywać profesjonalny makijaż na każdą okazję.

cena : 1599 zł
Kurs Emailingu Biznesowego

Tego nie nauczysz się w żadnej szkole siła emaila jest dziś niedoprzecenienia dzięki niemu możesz zdobyć atrakcyjną pracę, stanowi pierwszy kontakt z przyszłym pracodawcą, jest też niezastąpionym narzędziem w biznesie i kontakt towarzyskich. Jak więc pisać skuteczne emaile , jak stworzyć formularz na który ludzie będą prosili byś ich sam zapisał, wrescie jaki format newslettera wybrać by czekali na niego z utęsknieniem, tego wszystkiego dowiesz się właśnie z tego kursu e-mailowego, który trwa miesiąc, płatność po otzymaniu pierwszej części kursu, żebyś wiedział co kupujesz. Być może jesteś ekspertem od emaili i potrzebujesz nowych informacji jak doskonalić to narzędzie.

cena : 10,00 zł
MEDYTACJA KATOLIKA

Z tym kursem nauczysz się:

zarządzać swoimi myślami, aby w efekcie uwolnić się od ich nadmiaru,
być uważnym w trakcie codziennych czynności,lepiej radzić sobie ze stresem,obserwować świat oraz siebie samego z wyrozumiałością i akceptacją.

JAK RZUCIĆ PALENIE

Czy próbowałeś już prawie wszystkiego , a czy próbowałeś wizualizacji i medytacji. Jest to kurs oczyszczający na przykładzie rzucania palenia, oddziałuje na podświadomość stąd jego większa skuteczność od kursu Easy Way, tą metodę jednak mozesz również zastosować jako walkę z z alkoholizmem , fonoholizmem lub innymi uzależnieniami.
Empatia nie polega na przejmowaniu emocji swojego rozmówcy i utożsamianiu się z nimi lecz na uruchomieniu wrażliwości emocjonalnej i współodczuwaniu. Coraz częściej spotykamy się ze znieczulicą społeczną lub z drugą skrajnością przejmowaniem emocji rozmówcy, ta książka mówi jak możemy pomóc innej osobie nie utożsamiając się z problemami osoby której pragniemy pomóc. Jest pozycją obowiązkową nie tylko dla terapeutów i wolontariuszy ale również dla sprzedawców przez duże S.

cena : 40 zł
Sztuka Prezentacji i Autoprezentacji

„Mówca, który próbuje być bardzo poważny lub bardzo dowcipny, łatwo może ponieść porażkę. Z drugiej strony ten, który wywiera na słuchaczach wrażenie swoim prawdziwym przekonaniem, zawsze odnosi sukces”
Dale Carnegie
Dobra prezentacja to dobre przygotowanie. Wystarczy skupić się na kilku kluczowych elementach, takich jak: jasno sprecyzowany cel, odpowiedni początek, rzeczowe przykłady i argumenty, mowa ciała, czytelne slajdy i silny kontakt z publicznością, a nasze wystąpienie zainteresuje odbiorców. Ludzie nie lubią występować publicznie głównie dlatego, że rzadko to robią. Boimy się tego, czego nie znamy. Prawda jest jednak taka, że każdy z nas może poprowadzić porządną prezentację. Jedni mają do tego wrodzony talent i zrobią to doskonale. Inni nabywają umiejętności poprzez doświadczenia. Być może ich prezentacje nie staną się od razu w stu procentach idealne, być może niektóre rzeczy trzeba będzie dopracować, ale z pewnością będą profesjonalne i interesujące. Potrzebne jest rzetelne przygotowanie i odpowiednie nastawienie. I do tego przydaje się szkolenie. cena: 1480,00 zł

12 Tablic

Nowoczesny mailingowy  Kurs SEO, kurs nie jest przeznaczony dla początkujących webmasterów, to raczej metoda jak osiągnąć wyższą pozycję i dużo więcej wejść a tym samym więcej klientów, jeśli nagle gdzieś utknąłeś a Twój serwis stoi w miejscu, owszem masz wejścia ale nie na te podstrony które Ci zależało lub masz dużo wejść ale nie masz sprzedaży.

Metoda 12 Tablic gwarantuje że w krótkim czasie poprawisz swoją pozycję, w tym kursie nie poprzestajemy na powiedzeniu to znaczy że tu musi coś nie grać. Masz też do zrobienia 12 prac sprawdzających czy dobrze zastosowałaś nasze techniki. Nie bój się i zostań Herkulesem polskiego internetu.


cena : 50 zł


Kurs Prawa CywilnegoPrawo Cywilne zawsze odgrywało istotne znaczenie, stad sama jego nazwa prawo dnia codziennego,

nie są to prawnicze dywagacje dla studentów, to raczej pozycja dla osób szukających bezpieczeństwa przy

zawieraniu umów cywilnoprawnych dotyczących zatrudnienia, aspekty sprzedaży internetowej oraz umów partnerskich w rozumieniu

programów partnerskich między właścicielem serwisu a Partnerem.

Ten kurs jest przykładem że kurs mailingowy może być poważny, oprocz omówienia przepisów poznasz najważniejsze orzecznictwo polskich sądów cywilnych


cena : 25 zł

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych