Książki
Gorączka Lodu Kolorowanki plakatowe

Przed tobą kolejna przygoda w Arendelle. Zestaw zawiera dwa fantastyczne plakaty do pokolorowania. Wyjmij je z koperty i do dzieła! Na odwrocie każdej grafiki znajdziesz krótką historię z udziałem swoich ulubionych bohaterów – zainspiruj się i stwórz megailustracje. A może staną się one ozdobą twojego pokoju? Wśród przyjaciół z „Krainy lodu” zawsze możesz liczyć na świetną zabawę!

cena :11,19 zł
Sylvia Day DOTYK CROSSA

Powieść, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Powieść, która jest najszybciej sprzedającym się tytułem ostatniej dekady. Jedyna taka powieść erotyczna, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania.

cena :35,99 zl
TAJEMNICE EMILKI 
Emma Popik

Opowieść o wrażliwej, ciekawej świata dziewczynce, która nawet nie podejrzewa, jak wiele zmieni w jej życiu jedno wydarzenie, jeden sekret. Emilka zaczyna inaczej postrzegać świat wokół siebie. Próbując rozwikłać zagadkę kociąt, poznaje tajemnice innych. Zaczyna zadawać pytania, których wcześniej nie zadawała. I widzi rzeczy, na które przedtem nie zwracała uwagi.
Kto porzucił kotki pod płotem? Kim są sieroty europejskie? Czemu chłopcy się biją? Dlaczego bibliotekarz w ciepły dzień chodzi w szaliku? Kto mieszka w dzikim sadzie? Co ukrywa Babcia? A Jolka? Co znaczy grzeczność Nuli? Jaki naprawdę jest Aki? Co trzyma w swojej wielkiej torebce pani Rysia? Może dobre wychowanie? Czy bliźnięta mogą być zupełnie do siebie niepodobne?Wiele innych pytań zaprząta Emilkę, która podąża od jednej przygody do drugiej. Błądzi, myli się, ale w końcu szeroko otwiera oczy, a pojawiające się na jej drodze przeciwności i niebezpieczeństwa pokonuje własną wytrwałością i uporem. Niepostrzeżenie kształtuje się charakter Emilki ? staje się coraz silniejsza, odważniejsza i pewniejsza siebie. Zdobywa wiedzę, jak odmawiać, gdy nie chce czegoś zrobić, i jak nie przejmować się tym, na co nie ma wpływu. cena : 20,45 zł

A nie mówiłem

Trudno jest w Polsce coś prorokować. Ale profetycznych zdolności wymaga jedynie przewidywanie detali. Bo to, co się dzieje teraz, w sumie przewidzieć było łatwo. 25 lat obserwowania Jarosława Kaczyńskiego dało
naprawdę sporo materiału badawczego. Wystarczyło więc patrzeć, pamiętać i
nie karmić się złudzeniami, że tym razem może być inaczej.
Tytuł A nie mówiłem? może sugerować zadowolenie z trafności przewidywań. Nic bardziej mylnego. Nie ma powodów do
satysfakcji, gdy w Polsce realizuje się scenariusz fatalny. Jak doszliśmy do punktu, w którym jesteśmy? Pisałem o tym przez lata. O tym
jest ta książka. - Tomasz Lis

KUP TERAZ
Barbara Gawryluk - Chichotnik 

Najpiękniejsze polskie wiersze, które działają jak łaskotki Designerskie wydarzenie roku w kategorii książek dla dzieci! Chichotnik to cudowna, kolorowa podróż z najlepszymi polskimi poetami do krainy śmiechu, śmieszku, rechotu, wygłupów, radości i żartu! Poznajcie przemąrzałego Stefka Burczymuchę, Grzesia Kłamczuszka i jego ciocię, jeże, które chciały się ostrzyc na… jeża, i wielu innych

KUP TERAZ   Cena : 25,13

Wielkie kłamstewka  Moriarty Liane

Zbrodnia? Nieszczęśliwy wypadek? A może zwyczajny wybryk? Wiadomo tylko, że ktoś nie żyje.
Trzy kobiety – nieśmiała, skryta i przebojowa – spotykają się któregoś dnia, kiedy ich dzieci idą do przedszkola. Nie wiedzą, że pozornie drobna zmiana przewróci ich życie do góry nogami, a sielska rzeczywistość na przedmieściach Sydney to jedynie pozory. „Wielkie kłamstewka” to opowieść o byłych mężach i drugich żonach, matkach i córkach oraz burzach w szklance wody, a także niebezpiecznych kłamstwach, w których trwamy, by doczekać jutra. Żyjemy, żeby kłamać, czy kłamiemy, żeby żyć? Oto jest pytanie.
Czy musimy kłamać? Czy Ty zawsze mówisz prawdę? Czy prawda nas wyzwoli?

KUP TERAZ         cena: 28,50 zł
Opowieści z piwiarni,

plik MP3 do pobrania
Jaroslav Hašek, Czas trwania: 6h 38 min
Treść: pełna
EAN: 4045
Lektor: Cezary Żak,
cena ; 26,90 zł

Terapia po Ludzku

Ksiązka przeznaczona jest dla młodych psychoterapeutów pragnących prowadzić ciekawą a co najważniejsze skuteczną terapię, książka zawiera najczęęściej popełniane błędy przez terapeutów, oraz opinie klientów i ich odczucia oraz zahamowania przed przyjściem na terapię a potem jej kontynuowanie. Ciekawy jest szczególnie rozdział poświęcany nawrotom i szczególnej roli w tym momencie terapeuty.

cena : 58,00 zł
BARBARA STANISŁAWCZYK - Kto się boi prawdy


Otchłań cywilizacyjnego pęknięcia, który odsłania ta książka, nie może
pozostawić jej czytelnika obojętnym. Autorka precyzyjnie pokazuje, jak
to pękniecie jest od lat poszerzane żyletką rajfurów pokomunistycznej
władzy, ale też jak wpisane jest głęboko w projekt liberalnej
nowoczesności, jak dewastuje pojęcia rodziny, patriotyzmu, tradycji.
Pisana na chłodno, ta książka brzmi jak „ostatni krzyk”: krzyk
przestrogi przed przepaścią, której żaden most już nie połączy.prof.
Andrzej Nowak

cena : 44,93 zł
BOŻENA ANNA KRAWCZYK - Pierwsza Randka

Nie wiesz jak wywrzeć pozytywne wrażenie na dziewczynie na pierwszej randce i nie tylko? Masz kłopoty w relacjach z kobietami? Nie wiesz jak zatrzymać przy sobie ukochaną? Możesz sięgnąć do tego poradnika pisanego w lużnej formie, z lekkim humorem. Znajdziesz w nim wiele informacji które wzbogacą Twoje życie. 

KUP TERAZ        cena : 20,00 zł   16,00 zł 
Sztuka kochania -  Michalina Wisłocka

Sztuka kochania to poradnik dla par. Po raz pierwszy wydany w 1976 roku, osiągnął rekordowe siedem milionów sprzedanych egzemplarzy i miał dziesiątki tysięcy pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością.
Wisłocka nie tylko opisuje pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A przede wszystkim pokazuje nam, że KOCHANIE TO SZTUKA.
Równo czterdzieści lat po premierze kultowego poradnika oddajemy go w ręce czytelników w zupełnie nowejodsłonie, ze wstępem prof. Zbigniewa Izdebskiego oraz nowym rozdziałem dotyczącym antykoncepcji.

cena : 33,74 zl                      KUP TERAZ
Modelki Vogue

Modelki uchodzą za symbol cielesnej doskonałości. To właśnie te kobiety tchną płomień życia w każdą kreację wymyśloną przez krawców, projektantów, stylistów i fotografów najwspanialsze z nich pojawiły się na łamach "Vogue'a", biblii światowej mody. Autorzy Modelek Vogue'a rzucają światło na życie tych niezwykłych dziewcząt, malują fascynujące portrety prawdziwych twarzy mody, które pojawiły się w ponaddziewięćdziesięcioletniej historii czasopisma.
cena : 93,24 zł
Własna strona internetowa za darmo - sprawdź