Książki
SZTUKA KOMUNIKACJI DLA BYSTRZAKÓW

Dowiedz się, jak: zostać mistrzem komunikacji,łatwo nawiązywać kontakty,umiejętnie prowadzić negocjacje,komunikować się z ludźmi, wykorzystując do tego nowoczesną technologię. Słuchaj, buduj więź i toruj drogę do sukcesu

Twoja zdolność do komunikowania się z odwagą, zaangażowaniem i w sposób
zrozumiały dla odbiorcy jest kluczem do sukcesu w pracy i w życiu
prywatnym. Ten przyjazny poradnik pomaga wyzbyć się nieśmiałości w
kontaktach z ludźmi i pokazuje krok po kroku, jak mądrze dobierać słowa i używać mowy ciała podczas ważnych dla nas rozmów. W książce: informacje na temat aktywnego słuchania,pomoc w zrozumieniu różnych stylów komunikacji,rady, jak budować sieć kontaktów, żeby odnieść sukces zawodowy,wskazówki, jak negocjować z finezją,sposoby na dyplomatyczne rozwiązanie konfliktu,podpowiedzi, jak wyrażać się w sposób zrozumiały i jednoznaczny,przykłady komunikacji międzykulturowej.

cena :34,90 zł                    KUP TERAZ
PIĘĆ JĘZYKÓW MIŁOŚCI

Mówi się, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Czasami trudno im znaleźć wspólny język...
Zdarza Ci się, że każda Twoja rozmowa z ukochaną osobą kończy się kłótnią?
Trudno Wam dojść do porozumienia?
Jak nauczyć się rozmawiać z partnerem?
Dzięki tej książce odkryjesz pięć języków miłości, które pomogą Ci
porozumieć się z partnerem i wybierzesz odpowiedni język dla siebie.
Dowiesz się z niej, jak wartościowo spędzać wspólne chwile, jak
wzajemnie się obdarowywać oraz służyć sobie. A ponadto znajdziesz cenne
porady co zrobić, aby wasze relacje były oparte na szczerości i zaufaniu.

cena 12,97 zł           KUP TERAZ
KOCHAJ - REGINA BRETT

Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste.
No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego.
Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona.

Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i
dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu
życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się
przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy
związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę
powiedzieć, że kocham ją całym sercem. Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.

Regina Brett


cena : 22,99 zł                             KUP TERAZ
Renata Anna Flis - Magia Słów

Magia Słów pierwszy tomik Renaty Anny Flis, polskiej poetki , mieszkającej w Częstochowie. Tomik zawiera 30 wierszy napisanych impulsywnie. Zainspirowany miłością do Polski, Boga i Ludzi. To wspaniały pomysł nie tylko na prezent gwiazdkowy , myśli przekazane w poetyckiej formie z którymi większość z Nas się utożsamia . ISBN 978-83-65278-04-3
Magia Słów pierwszy
Renata Anna Flis - Magia Słów
Sylvia Day DOTYK CROSSA

Powieść, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Powieść, która jest najszybciej sprzedającym się tytułem ostatniej dekady. Jedyna taka powieść erotyczna, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania.

cena :35,99 zl
TAJEMNICE EMILKI 
Emma Popik

Opowieść o wrażliwej, ciekawej świata dziewczynce, która nawet nie podejrzewa, jak wiele zmieni w jej życiu jedno wydarzenie, jeden sekret. Emilka zaczyna inaczej postrzegać świat wokół siebie. Próbując rozwikłać zagadkę kociąt, poznaje tajemnice innych. Zaczyna zadawać pytania, których wcześniej nie zadawała. I widzi rzeczy, na które przedtem nie zwracała uwagi.
Kto porzucił kotki pod płotem? Kim są sieroty europejskie? Czemu chłopcy się biją? Dlaczego bibliotekarz w ciepły dzień chodzi w szaliku? Kto mieszka w dzikim sadzie? Co ukrywa Babcia? A Jolka? Co znaczy grzeczność Nuli? Jaki naprawdę jest Aki? Co trzyma w swojej wielkiej torebce pani Rysia? Może dobre wychowanie? Czy bliźnięta mogą być zupełnie do siebie niepodobne?Wiele innych pytań zaprząta Emilkę, która podąża od jednej przygody do drugiej. Błądzi, myli się, ale w końcu szeroko otwiera oczy, a pojawiające się na jej drodze przeciwności i niebezpieczeństwa pokonuje własną wytrwałością i uporem. Niepostrzeżenie kształtuje się charakter Emilki ? staje się coraz silniejsza, odważniejsza i pewniejsza siebie. Zdobywa wiedzę, jak odmawiać, gdy nie chce czegoś zrobić, i jak nie przejmować się tym, na co nie ma wpływu. cena : 20,45 zł

A nie mówiłem

Trudno jest w Polsce coś prorokować. Ale profetycznych zdolności wymaga jedynie przewidywanie detali. Bo to, co się dzieje teraz, w sumie przewidzieć było łatwo. 25 lat obserwowania Jarosława Kaczyńskiego dało
naprawdę sporo materiału badawczego. Wystarczyło więc patrzeć, pamiętać i
nie karmić się złudzeniami, że tym razem może być inaczej.
Tytuł A nie mówiłem? może sugerować zadowolenie z trafności przewidywań. Nic bardziej mylnego. Nie ma powodów do
satysfakcji, gdy w Polsce realizuje się scenariusz fatalny. Jak doszliśmy do punktu, w którym jesteśmy? Pisałem o tym przez lata. O tym
jest ta książka. - Tomasz Lis

KUP TERAZ
Kliknij, aby edytować treść...
Roman Szczepkowski - Raport Promowania Firm w Internecie 

Praktyczny poradnik w formie raportu o marketingu, sprzedaży, public relations on-line i promocji w mediach społecznościowych Jeśli prowadzisz firmę w jakiejkolwiek branży i nie wykorzystujesz jeszcze biznesowego potencjału internetu, to ten raport pozwoli Ci skutecznie pozyskiwać klientów o których na razie możesz tylko pomarzyć.
Roman Szczepkowski - Promocja Firm w Internecie

Roman Szczepkowski TRUDNE PYTANIA

Obowiązkowa pozycja dla każdego z Nas , ponieważ każdy z Nas stara się o pracę lub zlecenie lub przyjmuje do pracy i prowadzi rekrutacje. Te odpowiedzi są zmorą większości kandydatów stającą przed komisją rekrutacyjną, a czy nie warto poznać przykłady cenionych przez rekruterów odpowiedzi i o co naprawdę w rozmowie kwalifikacyjnej chodzi. 

cena : 20,00 zł
Opowieści z piwiarni,

plik MP3 do pobrania
Jaroslav Hašek, Czas trwania: 6h 38 min
Treść: pełna
EAN: 4045
Lektor: Cezary Żak,
cena ; 26,90 zł

Terapia po Ludzku

Ksiązka przeznaczona jest dla młodych psychoterapeutów pragnących prowadzić ciekawą a co najważniejsze skuteczną terapię, książka zawiera najczęęściej popełniane błędy przez terapeutów, oraz opinie klientów i ich odczucia oraz zahamowania przed przyjściem na terapię a potem jej kontynuowanie. Ciekawy jest szczególnie rozdział poświęcany nawrotom i szczególnej roli w tym momencie terapeuty.

cena : 58,00 zł
BARBARA STANISŁAWCZYK - Kto się boi prawdy


Otchłań cywilizacyjnego pęknięcia, który odsłania ta książka, nie może
pozostawić jej czytelnika obojętnym. Autorka precyzyjnie pokazuje, jak
to pękniecie jest od lat poszerzane żyletką rajfurów pokomunistycznej
władzy, ale też jak wpisane jest głęboko w projekt liberalnej
nowoczesności, jak dewastuje pojęcia rodziny, patriotyzmu, tradycji.
Pisana na chłodno, ta książka brzmi jak „ostatni krzyk”: krzyk
przestrogi przed przepaścią, której żaden most już nie połączy.prof.
Andrzej Nowak

cena : 44,93 zł
BOŻENA ANNA KRAWCZYK - Pierwsza Randka

Nie wiesz jak wywrzeć pozytywne wrażenie na dziewczynie na pierwszej randce i nie tylko? Masz kłopoty w relacjach z kobietami? Nie wiesz jak zatrzymać przy sobie ukochaną? Możesz sięgnąć do tego poradnika pisanego w lużnej formie, z lekkim humorem. Znajdziesz w nim wiele informacji które wzbogacą Twoje życie. 

KUP TERAZ        cena : 20,00 zł   16,00 zł 
POEZJA RAF| Blog Renaty Flis

POEZJA RAF - Blog Renaty Anny Flis, polskiej poetki znanej z pięknych wierszy patriotycznych , miłosną oraz o charakterze społecznym. Matką dwóch synów : Karola i Rafała.
Sztuka kochania -  Michalina Wisłocka

Sztuka kochania to poradnik dla par. Po raz pierwszy wydany w 1976 roku, osiągnął rekordowe siedem milionów sprzedanych egzemplarzy i miał dziesiątki tysięcy pirackich dodruków. Mimo upływu czasu wciąż zadziwia aktualnością.
Wisłocka nie tylko opisuje pozycje i zabawy seksualne, ale także zastanawia się nad naturą miłości i potrzebą zrozumienia drugiego człowieka. A przede wszystkim pokazuje nam, że KOCHANIE TO SZTUKA.
Równo czterdzieści lat po premierze kultowego poradnika oddajemy go w ręce czytelników w zupełnie nowejodsłonie, ze wstępem prof. Zbigniewa Izdebskiego oraz nowym rozdziałem dotyczącym antykoncepcji.

cena : 33,74 zl                      KUP TERAZ
Modelki Vogue

Modelki uchodzą za symbol cielesnej doskonałości. To właśnie te kobiety tchną płomień życia w każdą kreację wymyśloną przez krawców, projektantów, stylistów i fotografów najwspanialsze z nich pojawiły się na łamach "Vogue'a", biblii światowej mody. Autorzy Modelek Vogue'a rzucają światło na życie tych niezwykłych dziewcząt, malują fascynujące portrety prawdziwych twarzy mody, które pojawiły się w ponaddziewięćdziesięcioletniej historii czasopisma.
cena : 93,24 zł
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych