Dom i Ogród
NIEKAPIĄCY WAŁEK DO MALOWANIA

Niekapiący wałek malarski Easy Paint Pro – szybkie i skuteczne malowanie.

Idealne krycie bez zacieków, plam i niedociągnięć. Przekonasz się, że malowanie ścian wałkiem w domu i na zewnątrz może być czystą przyjemnością.

malowanie bez taśmy malarskiej i folii

doskonałe krycie

zintegrowany pojemnik na farbę
nakładki do malowania krawędzi i narożników

Fototapeta rozkład jazdy 2826
Fototapeta wykonana jest z matowej lub błyszczącej folii ściennej, przeznaczona jest do montażu na gładkich ścianach i powierzchniach szklanych. Zapewnia doskonałe przyleganie do powierzchni i dużą trwałość.
 • cena : 27,50 zł

  Proszek do prania Persan Kolor 0,4 kg automat  Niezawodny proszek do prania PERSAN COLORŚrodek piorący ze specjalnymi właściwościami, odpowiedni zwłaszcza do prania ubrań kolorowych

  cena : 13,44 zł

  Nóż ceramiczny YOSHI BLADE + obieraczka

  Nóż wykonany z dwutlenku cyrkonu jest bardzo twardy i ostry co powoduje, że prawidłowo używany nie potrzebuje ostrzenia przez długi czas.

  cena :37,16 zł
  Ława Lisa

  Prezentowana ława stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie naszych Klientów w związku ze stale zwiększającą się popularnością wystrojów nowoczesnych, oryginalnych i pełnych fantazji. Nasza ława dzięki innowacyjnej prostocie zamieni każde wnętrze na bardziej przestronne i postępowe! Doskonała ława do salonu lub pokoju dziennego.
  BEST - TYLKO DLA NAJLEPSZYCH


  Polecamy Państwu wspaniały relaks na BARBADOS MOCCA  klasyku wśród hamaków firmy Amazonas, producenta brazylijskich hamaków. Amazonas jest najbardziej znaną na świecie firmą produkującą hamaki, jest to manufaktura która mieści się w północno-wschodniej części kraju w regionie Caera. Region ten słynie od lat w produkcji bawełnianych hamaków, gdzie jest to już tradycją. 

  cena : 258,00 zł
  Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych