Biuro i Firma
URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE EPSON ECOTANK ITS L3050 (C11CF46403)

Urządzenie użytkuję od tygodnia. Bardzo łatwa instalacja. Dzięki temu, że posiada WI-FI nie potrzebne są żadne kable (oprócz zasilającego). Można ją postawić w dowolnym miejscu i drukować. Duży plus za materiały eksploatacyjne dostarczane z urządzeniem. Dostajemy butelki z kolorowymi tuszami (70 ml) do jednokrotnego napełnienia i aż trzy butelki czarnego tuszu (każda 70 ml). Do chwili obecnej wydrukowałem ok. 400 stron tekstu i ubyło ok. 1/4 czarnego tuszu. Drukarka jest trochę głośna, ale można się przyzwyczaić. Drukarka nie ma wyświetlacza, co trochę utrudnia użytkowanie bez komputera. Generalnie polecam drukarkę

cena : 783,39
NAGA TABLICA SZKLANA SUCHOŚCIERALNA MAGNETYCZNA 40X60 

 • Szklane tablice magnetyczne to nienaganny design, nasycone kolory oraz estetyczne wykonanie. Świetnie nadają się do biura, restauracji, kuchni, holu, a także salonu i łazienki. Tablica składa jest z tafli szkła (pokrytej od spodu warstwą farby) i zespojonej z nią na całej powierzchni (za pomocą kleju polichloroprenowego) blachy ocynkowanej, wyposażonej w otwory montażowe (wyprofilowane w jednorodnym materiale). Powierzchnia suchościeralna pozwala na tradycyjne prowadzenie notatek, tablice mogą być również bardzo ciekawym elementem wystroju każdego wnętrza.Dostępne w 4 rozmiarach oraz 4 kolorach. Bardzo łatwy i szybki montaż.
 • cena : 129,00 zł

  FELLOWES 53C

  Bardzo dobra niszczarka do niewielkiego biura. Radzi sobie doskonale nawet z dość grubym plikiem papieru np. kolorowe czasopismo, oczywiście po usunięciu zszywek. 

 • cena : 449,00

  OPTOMA HD27E

  To co brałem pod uwagę przy wyborze to technologia DLP (posprawdzałem w podobnej półce cenowej i LCD mają zbyt jaskrawe dla mnie kolory), chciałem by projektor był cichy, nie oglądam tylko filmów ale również używam do prezentacji i większość dostępnych modeli BenQ czy Acera jest dużo głośniejsza i to o 5-6dB. Faktycznie kolory jak deklaruje producent są mocne, głębokie, ciemne sceny szczegółowe, najczęściej używam projektora w trybie eco bo nawet w tym trybie daje świetny obraz.

 • cena : 2699,00 zł

  ZESTAW PIÓRO WIECZNE + DŁUGOPIS PARKER IM BRUSHED METAL GT   Pióro wieczne oraz długopis z serii Parker IM to połączenie prostej elegancji i użytkowej funkcjonalności. Są synonimem miejskiego szyku.


  cena : 169.00zł 

  GLIP BIURKO KOMPUTEROWE 8523

  Miałam już kilka biurek, w tym również to.
  Najważniejsze zalety, jakie według mnie miał to:
  - ilość półek, co było bardzo funcjonalne
  - wygodna, wysuwana półeczka na klawiaturę
  - biurko nadawało się pod komputer stacjonarny jak równiez pod laptopa
  - ładny wygląd
  - wytrzymała konstrukcja
  - mocne drewno
  Wady:
  - jak dla mnie, nie miało ono żadnych wad.Serdecznie polecam.

  cena: 106,00 zł 

  Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych